חדש בעולם האנטי אייג׳ינג: אולידיה

עולם הרגנרציה (תיקון עצמי של התאים) מחפש אחר חומרים המשמש לעידוד תהליכים ביולוגיים בגוף. במיוחד לאחר שנות ה-20 בהן הגוף כבר מתחיל בתהליכים של איבוד חומרים ואייג׳ינג.

הכירו את החומר החדשני – אולידיה – שיודע לתקן קמטים שאפילו הבוטוקס לא מצליח.

הכל אודות הטיפול באולידיה, לאילו איזורים בגוף הטיפול מתאים ומהו בדיוק החומר הזה – בכתבה שלפניכם מתוך ראיון שנתנה ד״ר מיכל ישורון בתוכניתם של עדן ועודד. 

בהמשך העמוד – מידע קליני והסברים מדעיים.

מהי האולידיה?

Olidia® היא ביוסטיולטור (חומר המעודד יצור מחדש), שלאחר הזרקתה, ממריצה את הייצור הטבעי של קולגן.

קולגן הוא חלבון הנמצא בעור, בעצמות, בשרירים, בגידים, בסחוסים ובכלי הדם שלנו. הקולגן הוא למעשה ה״דבק״ שמחזיק את התאים של רקמות החיבור צמודים אחד לשני, ותפקידו לשמור על חוזקם וגמישותם.

לכן, הוא חשוב כל כך לתפקוד והתפתחות מערכות הגוף וספציפית למראה העור, הציפרניים והשיער.

ירידה ברמת הקולגן בגוף (שמתרחשת באופן טבעי עם השנים) גורמת לצניחה וירידה בנפח של העור, ירידה בגמישות ובברק הטבעי ולקמטים.

קולגן מסייע להתחדשות התאים ולמניעת הזדקנות העור וכן להחזרת הנפח הטבעי של העור, ללא אפקט הניפוח.

החומר הפעיל

החומר הפעיל ב-Olidia® הוא חומצה פולילקטית  (Poly L-Lactic Acid). זוהי חומצה הנמצאת בגוף באופן טבעי ויש לה שימושים רבים בתחום הרפואי. למשל בפרוצדורות להצערת עור הפנים, כחומר גלם לחוטי הרמה וכן גם בשימוש בשתלים לרקמות ולעצמות.

ה-PLLA (החומצה הפולילקטית) הינה בעלת תאימות ביולוגית גבוהה וכושר ספיגה מיטבי, תוצרי הפירוק של ה-PLLA בגוף הינם טבעיים: CO2 (מים), סוכר ו-H2O (פחמן דו חמצני) כפי שניתן לראות בשרטוט:

השימוש בחומצה הפולילקטית אושר ע"י הגופים המחמירים ביותר בעולם, כולל משרד הבריאות הישראלי וה-FDA האמריקאי.

 

מתלבטים איזה טיפול מתאים לכם? צרו קשר ונסייע בשמחה.