מילוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית

מעוניינת לעבות ולעצב מחדש את השפתיים וליהנות ממראה מושלם? סובלת מקמטוטים סביב השפתיים? האם יש לך שפה עליונה או תחתונה דקה? מרפאת ד״ר מיכל ישורון מתמחה בטיפולי אסתטיקה ברמה הגבוהה ביותר, בין השאר אנו מציעים מילוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית. זהו טיפול מהיר ללא כאבים ושטפי דם, וניתן לראות את התוצאות מהר.

עיבוי ומילוי השפתיים לצורך עיצובן מחדש

השפתיים ממוקמות באזור מרכזי ובולט בפנים, יש להן תפקיד חשוב ובאמצעותן אנו מביעים רגשות שונים כמו שמחה או עצב, תדהמה, חושניות ועוד. בעולם המערבי שפתיים מלאות נתפסות כחושניות וצעירות יותר, ובשנים האחרונות טיפולי מילוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית נחשבים לפופולריים במיוחד, ולמודל יופי מבוקש ומועדף בקרב נשים בכל הגילים.

מילוי ועיבוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית מומלץ בעיקר במקרים הבאים:

  • שפתיים דקות (עליונות או תחתונות).
  • א-סימטריה בשפתיים.
  • הופעת קמטים סביב השפתיים ובצדי הפה.
  • גבול שפתיים אינו ברור.
  • שפתיים יבשות ונטולות ברק וצבע.
  • נסיגת עצם הלסת העליונה הגורמת לקמטי עישון.


טיפול מקצועי, מהיר ואפקטיבי

במרפאת ד״ר מיכל ישורון אנו מציעים מילוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית, הטיפול מיועד בדרך כלל לנשים אך מתאים גם לגברים. כדי לשפר את מרקם וגוון השפתיים, אנו מזריקים חומצה היאלורונית המבוססת על רכיבים טבעיים שמתאימים לשפתיים. ברוב המקרים יש לעבור מספר טיפולים עד לקבלת התוצאות המושלמות והרצויות.

חשוב לזכור כי לא כל הנשים זקוקות לשפתיים כמו של אנג'לינה ג'ולי ומפורסמות אחרות, אנו מייעצים לכל מטופלת ומסייעים לה לבחור בעיצוב שפתיים המתאים למבנה הפנים, וכדי לשוות לפנים מראה טבעי, צעיר, רענן וזוהר.

את החומצה ההיאלורונית אנו מזריקים במגוון טכניקות כדי לעצב באופן מושלם את השפתיים, תוך תיאום צפיות מראש עם המטופל/ת. למידע נוסף ולפגישת הכרות ללא התחייבות – צרו עמנו קשר בטלפון או השאירו לנו הודעה באתר.