שיקום שיער רגנרטיבי (PRP)

טיפולי PRP  – הזרקת טסיות דם לטיפול בהתקרחות ולהצערת עור הפנים

נשירת שיער מוגברת והתקרחות הן בעיות נפוצות מהן סובלים גברים ונשים כאחד, כאשר כ-80% מהגברים וכ-40% מהנשים צפויים לסבול מהתקרחות אנדרוגנטית הנחשבת לשכיחה ביותר. התקרחות גורמת לפגיעה בדימוי העצמי, לירידה בביטחון העצמי ולמבוכה, לכן רבים מחפשים את הפתרון היעיל והחדשני ביותר שיסייע להם למנוע את נשירת השיער המוגברת ולסבול משיער דליל ומקרחת.

טיפול PRP (Platelet Rich Plasma) נחשב לאחת משיטות הטיפול היעילות ביותר נגד התקרחות והזדקנות העור. הטיפול תופס תאוצה בשנים האחרונות בארץ ובכל העולם, זהו טיפול חדשני ובטוח, ללא התערבות כירורגית ובלי ניתוחים מורכבים, ורוב המטופלים מעידים על תוצאות טובות ושביעות רצון גבוהה. במרפאת ד״ר מיכל ישורון אנו מתמחים בשיטת טיפולי PRP לפי טכניקה שפותחה על ידי ד"ר אלה ברוק מארצות הברית.

מה זה טיפולי PRP? 

PRP היא למעשה פלסמה עשירת בטסיות, את הפלסמה המופקת מדמו של המטופל לאחר בידוד הטסיות ממנו, מזריקים לעור הפנים או הקרקפת. השיטה החדשה מבוססת על טכניקות טיפול קיימות ברפואת השיניים ובתחום האורתופדיה, במסגרת הטיפול שואבים כמות קטנה של דם מהמטופל. מהדם הנשאב מבודדים את הסרום העשיר בחלבונים ובגורמי גדילה. לאחר מכן מזריקים את הפלסמה בחזרה לתאי העור. טסיות הדם מהוות מעין בית חרושת לחלבונים המעודדים צמיחה מחדש של תאי העור וכלי דם. לכן, הטיפול יעיל במיוחד נגד תהליכי הזדקנות העור וכדי לעודד את צמיחת זקיקי השיער ולמנוע התקרחות

חשוב לציין כי טיפולי PRP הוכחו במחקרים רבים בשנים האחרונות כיעילים במיוחד לחידוש הצמיחה של זקיקי השיער בקרקפת. הטיפול עצמו מבוסס על תאי דם עצמיים, לפיכך הוא בטוח, ולפי פרסומים בכל העולם הטיפול מוביל לתוצאות הרצויות, לכן אין זה פלא כי דוגמניות מצליחות, סלבס ומפורסמים בכל העולם מאמצים בחום את השיטה, וממליצים עליה לאחרים. הטיפול החדשני הפך לפופולרי בעולם הרפואה האסתטית, וכיום הוא מוצע במדינות רבות, ביניהן ארצות הברית, אנגליה, גרמניה, יפן וצרפת.

טיפול ללא התערבות כירורגית

אחד היתרונות העיקריים של טיפול ה-PRP הוא השיטה הבטוחה והטיפול הפשוט שאינו כרוך בכאבים ובהתערבות כירורגית. את הפלסמה מזריקים ישירות לאזורים ייעודיים בקרקפת או בעור הפנים, בדרך כלל לאחר מריחת חומרי אלחוש. ההזרקות מתבצעות בעזרת מחטים דקיקות, ההזרקות הן שטחיות והטיפול עצמו אורך זמן קצר. בדרך כלל מבצעים 3 טיפולים, בהפרש של חודש מטיפול אחד לאחר. אחרי הטיפול אפשר לחזור לשגרת החיים, אין צורך בהתאוששות או בזמן החלמה.

כדי להשיג את התוצאות הרצויות מומלץ לקבוע סדרת טיפולים. כדאי לדעת כי הטיפול מותאם אישית ומתבצע רק לאחר אבחון רפואי מקצועי. הטיפול עצמו מבוצע על ידי רופא מוסמך ובהתאמה לפרוטוקולים העדכניים ביותר. זהו טיפול המחייב ניסיון מקצועי וידע רפואי, לכן במרפאת ד״ר מיכל ישורון מקפידים על סביבה סטרילית ועל טיפול בטוח לאחר נקיטת כל אמצעי הזהירות המתבקשים.


הייחודיות שלנו – טיפול משולב במרפאת ד״ר מיכל ישורון

במרפאת ד״ר מיכל ישורון מתמחים במגוון טיפולי יופי ואסתטיקה, ומציעים תוכנית טיפולים מותאמת אישית לכל מטופל. אנו מציעים טיפולי PRP לפי שיטה מוכרת, בטוחה ומוכחת ביעילותה, בשילוב טכניקות טיפול מסורתיות מעולם הרפואה הסינית. הטיפול המשולב כולל הזרקת פלסמה לאזורים הרצויים בקרקפת או בעור הפנים, דיקור סיני לעידוד זרימת הדם באזור וצמחי מרפא הידועים כמעודדי צמיחה של זקיקי השיער וכמונעי תהליכי הזדקנות של העור.

אם ברצונכם ללמוד עוד על טיפולי PRP, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה ובקשה. התקשרו או השאירו פרטים ליצירת קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.