עיצוב לחיים

מעוניינות ליהנות מעצמות לחיים גבוהות כמו הדוגמניות ושחקניות הקולנוע? רוצים לעצב מחדש את הלחיים וליהנות ממראה מטופח, צעיר ורענן? טיפולי עיצוב לחיים במרפאת ד״ר מיכל ישורון מיועדים לנשים ולגברים בכל הגילים, זהו טיפול אסתטי שתוצאותיו מרשימות במיוחד, ללא ניתוחים פולשניים ובלי סיכונים מיותרים.

אובדן נפח בלחיים גורם למראה מבוגר ועייף

הלחיים ממוקמות במקום בולט בפנים, בגיל צעיר הלחיים מלאות ולרוב עגלגלות, אך ככל שמתבגרים יש שינויים בפיזור השומן התת עורי באזור הלחיים, נשים מבוגרות סובלות מנסיגת עצמות בפנים, וגם העור פחות אלסטי. בעבר, הפתרון היחידי לעיצוב הלחיים היה כרוך בניתוח כירורגי מורכב, אך כיום ניתן לעצב את הלחיים בקלות ובמהירות באמצעות הזרקת חומרי מילוי זמניים כמו חומצה היאלורונית.

הזרקת חומרי מילוי לעיצוב הלחיים

במרפאת ד״ר מיכל ישורון מתמחים בין היתר בטיפולי אסתטיקה מתקדמים לעיצוב הפנים והלחיים. עיצוב לחיים בעזרת הזרקת חומרי מילוי איכותיים מאפשר לנו לעצב מחדש את הלחיים שלכם, להחזיר את המראה הטבעי והצעיר, להסתיר שקעים שנוצרו עם הזמן, להחליק קמטוטים ולהדגיש את מבנה העצמות.

כדאי לדעת כי טיפולי עיצוב לחיים משתלבים היטב עם טיפולי אסתטיקה נוספים לעיצוב ולפיסול הפנים, למשל מילוי שקעים מתחת לעפעפיים, פיסול האף ללא ניתוח, הסתרת שקעים ועיצוב אזור הסנטר, החלקת קמטוטי הבעה סביב השפתיים, עיבוי שפתיים ועוד.

הטיפול לעיצוב הלחיים במרפאת ד״ר מיכל ישורון מהיר, בטוח ואינו כרוך בכאבים ובתופעות לוואי. כל הטיפולים מבוצעים על ידי צוות מקצועי ומנוסה, לאחר אבחון מקצועי והתאמת חומרי המילוי למטופל. אנו משתמשים רק בחומרי מילוי המבוססים על חומצה היאלורונית, להשבת הנפח בלחיים ולעיצוב הפנים במראה טבעי. הטיפול אורך זמן קצר, אפשר לחזור לשגרת החיים מיד אחרי הטיפול, תוצאות הטיפול נשמרות בדרך כלל לתקופה של 10 חודשים ועד 36 חודשים.


צרו עמנו קשר לייעוץ ולתיאום פגישת הכרות – ללא עלות או התחייבות מצדכם.