טיפול בסוכרת סוג 2

האם אובחנתם עם סוכרת סוג 2 (Type II)? הידעתם כי הרפואה הסינית מציעה טיפול יעיל בסוכרת מסוג 2? אם אתם סובלים מסוכרת כדאי לכם להגיע לטיפול יעיל במרפאת ד״ר מיכל ישורון, אנו מציעים מגוון שיטות טיפול המבוססות על טכניקות מעולם הרפואה הסינית, בשילוב המלצות לתזונה נכונה ובריאה ופעילות גופנית סדירה. כדאי לדעת כי כבר בספרו של הקיסר הצהוב ישנה התייחסות לסוכרת ולתסמיניה, ויש המלצות לטיפול בבעיה.

סוכרת סוג 2 פורצת כאשר הלבלב עדיין מתפקד ומייצר אינסולין, אך האינסולין לא מחדיר את הגלוקוז לתאים. סוכרת מסוג 2 פורצת בדרך כללי אחרי גיל 40, לכן בעבר היא נקראת סוכרת מבוגרים, אך היא עלולה להופיע גם בגיל מוקדם יותר. בעשורים האחרונים החלו גם בני נוער וצעירים לסבול מהמחלה, בעיקר בגלל מגפת ההשמנה בעולם המערבי. ככל שמאבחנים את הסוכרת מוקדם יותר, כך ניתן להתאים טיפול יעיל להעלמתה ואפשר גם לדחות את הופעתה במשך שנים ארוכות.

טיפול בסוכרת Type II ברפואה הסינית

טיפול בסוכרת סוג 2 בעזרת טכניקות מהרפואה הסינית מתחיל באבחון הבעיה ובהתאמת תוכנית טיפולים המחייבת שינוי באורח החיים של המטופל. חשוב לציין כי ניתן למנוע סוכרת מסוג 2 על ידי מעבר לתזונה בריאה המבוססת על פירות וירקות טריים ועשירים בסיבים תזונתיים, הימנעות ממאכלים שונים ומאלכוהול וסוכר, ופעילות גופנית לפחות 2-3 פעמים בשבוע.

במרפאת ד״ר מיכל ישורון מתמחים בין השאר בטיפול בסוכרת מסוג 2, שאינה תלויה באינסולין. בדרך כלל הטיפול מבוסס על דיקור סיני לחיזוק ולשיפור המערכת החיסונית, להפחתת הסטרס ולשיפור התפקוד של כלל המערכות והאיברי הגוף. בנוסף, משלבים בתזונה הבריאה תוספי מזון וצמחי מרפא שהוכחו מחקרית כיעילים בהורדת רמת הסוכר והאינסולין בדם, למשל עלי זית, שן הארי וחילבה.

התקשרו עכשיו לפגישת ייעוץ במרפאה ואנו נסייע לכם עם טיפול יעיל ומוכח בסוכרת Type ll. 

*אין במידע משום תחליף לבדיקה וטיפול אצל רופא מערבי 

עודף שומנים בדם עלול לגרום להתפתחות מחלות לב וכלי דם, לרבות שבץ מוחי. לכן כאשר מגלים נוכחות גבוהה, מעל לרמה התקינה, של חומרים שומניים כמו כולסטרול וטריגליצרידים, חשוב לעבור אבחון מקצועי על מנת להתאים טיפול נכון. הרפואה הסינית מציעה טיפול בעודף שומנים על ידי דיקור, צמחי מרפא ותוספי תזונה. הטיפול יעיל ומותאם אישית, ניתן להשיג תוצאות מרשימות ולהפחית משמעותית את עודף השומנים בדם.

טיפול בעודף שומנים – דיסליפדמיה במרפאת ד״ר מיכל ישורון מבוסס על אבחון מדויק והתאמת טיפול הכולל טכניקות שונות מעולם הרפואה הסינית, ובעיקר תזונה ודיקור.

הפרעה בשומני הדם – דיסליפדמיה

רמה גבוהה של כולסטרול בדם מעלה באופן משמעותי את הסיכון למחלות כמו טרשת עורקים ושבץ מוחי. הכולסטרול הוא חומר שומני שאינו נמס במים, הוא נחוץ לגוף ומשמש בין היתר ליצירת הורמונים ומלחי מרה. דיסליפדמיה מתארת מצב בו רמת כולסטרול ה-LDL גבוהה מהרמה הנחשבת לתקינה וכאשר רמת כולסטרול ה-LDL נמוכה מהרמה התקינה. בקרב אנשים שאובחנו עם רמה גבוהה של טריגליצרידים, לרוב מוצאים גם רמות גבוהות של כולסטרול רע ורמה נמוכה של הכולסטרול הטוב.

צוות מרפאת ד״ר מיכל ישורון מאבחן במקצועיות את בעיית עודף השומנים בדם ומתאים טיפול המבוסס על טכניקות מהרפואה הסינית. בשלב הראשון משנים את התזונה כיוון שיש להקפיד על תזונה דלה בשומן רווי, משלבים תוספי מזון ומטפלים באמצעות צמחי מרפא. כמו כן, על ידי דיקור סיני אפשר למנוע עודף שומנים בדם, ולרוב המטפל ימליץ על שינוי באורח החיים, ומעבר לתזונה דלת שומן כדאי להקפיד על פעילות גופנית לפחות 2-3 פעמים בשבוע, עדיף פעילות אירובית כמו הליכה מהירה, ריצה וכדומה.

למידע נוסף ולתיאום פגישת ייעוץ והכרות – צרו עמנו קשר עוד היום. לאחר אבחון מקצועי נתאים עבורכם טיפול בעודף שומנים המבוסס על עקרונות הרפואה הסינית.
*אין במידע משום תחליף לבדיקה וטיפול אצל רופא מערבי