מילוי קמטים

הופעת קמטים בפנים היא תהליך טבעי ובלתי נמנע, הקמטים נוצרים כתוצאה מהידלדלות תאי אלסטין, קולגן ושומן. עם הגיל וכתוצאה מפגעי מזג האוויר, חשיפה ממושכת לשמש, עישון ותזונה לקויה, העור מאבד מהאלסטיות שלו ומעוביו, והוא הופך לנרפה יותר.

מרפאת ד״ר מיכל ישורון מתמחה בטיפולי מילוי קמטים באמצעות חומרי מילוי איכותיים וטבעיים. תוצאות הטיפול מרשימות ואסתטיות, והמטופלים זוכים למראה צעיר, רענן ובריא.

כדאי לדעת כי ישנם שני סוגי קמטים בפנים:

  • קמטים פעילים – קמטי הבעה בשליש העליון של הפנים המופיעים בעיקר במרכז המצח, בצדי העיניים ובין הגבות. הקמטים נוצרים עקב פעילות ותזוזות שרירי הפנים, וכדי לטפל בהם ולהעלים אותם אפשר להזריק חומרי הגורמים להרפיית השרירים כמו בוטוקס ודיספורט.
  • קמטים יציבים – קמטים קבועים המופיעים בשני השליש התחתון של הפנים הנוצרים כתוצאה מצניחת עור הפנים עם השנים. הקמטים היציבים מופיעים באזורי האף, השפתיים והסנטר, ניתן להזריק חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית להחלקת הקמט בצורה סימטרית ואסתטית.

כמו כן, ניתן לבצע במרפאה שלנו מילוי קמטים באזור הצוואר, המחשוף וכפות ידיים. אנו משתמשים רק בחומרי מילוי איכותיים, הטפול מבוצע על ידי רופא מוסמך ומנוסה בטיפולי רפואה אסתטית.

מילוי קמטים באמצעות חומצה היאלורונית

חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית נמצאים בשימוש עשרות שנים והם בטוחים, יעילים ואינם גורמים לרגישות יתר או לתופעות לוואי. כדאי לדעת כי חומצה היאלורונית קיימת בגוף האדם באופן טבעי ברקמות החיבור, בעור ובסחוס. ככל שמתבגרים הגוף מייצר פחות חומצה היאלורונית לכן הזרקת חומרי המילוי תורמים למילוי הקמטים אך החומרים גם מעודדים את הגוף לייצר קולגן ולתקן באופן טבעי את הנזקים שנגרמו לעור ולמצק אותו.

את חומרי המילוי מזריקים לשכבה התת עורית, ניתן לראות את התוצאות מיד, אך החומרים נספגים בגוף עם הזמן, לכן יש לחזור על הטיפול כל חצי שנה עד שנה, לעתים אפילו שנה וחצי. הטיפול עצמו מהיר ואינו מלווה בכאבים, למעט עקצוץ קל, ניתן למרוח חומרי אלחוש.

אחרי הזרקת חומרי המילוי חשוב להימנע מחשיפה ממושכת לקרני השמש, אפשר לחזור יממה אחרי הטיפול לשגרת החיים, לעתים עלולים לסבול ממעט נפיחות באזור המילוי, ולפעמים יש סימנים כחולים העשויים להישאר כמה ימים.